2021-09-16 16:45:00
Anadolu Üniversiteler Birliği üyesi olan AGÜ ve 9 üniversite farklı konularda çeşitli toplantılara katıldı. AGÜ Uluslararası Ofisi, Haziran ayında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen uluslararası öğrenci alımı konulu toplantıya katıldı.
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//MRTR1713.jpg)
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, uluslararası öğrenci kabulü, uluslararasılaşma stratejisi ve üniversite derecelendirme kuruluşları ile ilgili son yıllardaki deneyimlerini paylaştı. Erasmus+ konusunda Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde bir başka toplantı daha planlandı.
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//MRTR1704.jpg)