2021-03-02 16:03:00
Katılım öncesi AB mali yardımları kapsamında hayata geçirilen projelerin görünürlüğü arttırmak ve daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak amacı ile 22-26 Şubat tarihleri arasında “Ortak Geleceğimiz” ana teması ile bir dijital iletişim kampanyası yürütülmüştür.
Projelerle ürettiğimiz ve hayata kattığımız değeri daha fazla kişiye duyurmak, bu değeri yaygınlaştırmak amaçlanmıştır.
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//erasmus/Erasmus Belgeler/Ekran_Resmi_2021_02_23_12_56.43.png)
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//erasmus/Erasmus Belgeler/Ekran_Resmi_2021_02_24_10_57.03.png)
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//erasmus/Erasmus Belgeler/Ekran_Resmi_2021_02_24_15_36.26.png)
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//erasmus/Erasmus Belgeler/Ekran_Resmi_2021_02_24_15_45.00.png)
![](http://www.agu.edu.tr/userfiles//erasmus/Erasmus Belgeler/Ekran_Resmi_2021_02_24_23_25.45.png)